قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » مقالات » بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

سئو سایت

SEO یا سئو به مفهوم بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم پر ارزش در طراحی وب وبسایت است . seo سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گـوگل است که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گـوگل به واسط کلمات کلیدی خاص جمله بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.
بهینه سازی سایت


پکیج های سئو

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مساله اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های بسیار مهم مفید افزایش بازدید طراحی وب وبسایت کار نکرده اید . یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان seo سایت
سئو وب سایت

Search Engine Optimization (سئو موتور های جستجو ) جمله است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت مجوز می دهد ترافیک بازدید کننده های از موتور های جستجو شبیه Google Yahoo یا Microsoft داشته باشد .
سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحب سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
این آموزش هر دوی این محدوده ها را با جزئیات در بر می گیرد .
به یاد داشته باشید که یک طراحی وب سایت به طور کامل در موتور های جستجو بهینه سازی سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو on-page سئو را به کار بگیرید .
سئو

سئو خریدن لینک های اسپانسر شده و شماره در adwords ( سیسـتم تبلیغات گوگل ) اظهار بر داشتن طراحی سایت درجه اول در گوگــل نیست .
خریدن این گونه تبلیغات مربوط به SEM یا Search Engine Marketing است که به معنای سیـستم بازاریابی موتور های جستجو است و در این آموزش قرار نمی گیرد .
seo به معنای درجه اول بودن نام شرکـت شما ناست .
seo سایت و صفحه نتایج گوگــل

اگر که طراحی وبسایت شما در حال حاضر رتبه دهم را در جستجوی جمله “چگونه تخم مرغ درست کنیم” را دارد ، برای این که رتبه جستجوی این جمله برای این طراحی سایت به یک اصلاح یابد ، باید از seo استفاده نماید . از آنجا که موتور های جستجو در وب رایج رایج تر شده اند نسبتا هر کسی که بخواهد در وب دیده شود می تواند از ویژگی ها ی بهینه سازی وبسایت مصرف نماید .
seo وب سایت و کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب وبسایت را برای موتور های جستجو بهینه سازی وبسایت بکنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب وبسایت برای آن ها رتبه بهتر ی کسب نماید انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان شما می توانید هدف را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر از این کلمات در گوگل ، طراحی وبسایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گـوگل اشاره می کنیم زیرا چنانچه شما بتوانید در گوگــل رتبه بهتر ی بگیرید ، در دیگر موتور های جستجو رتبه بهتر ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی هم می توانند عام و هم ویِژگزینشه باشند . ولی ابتدا لازم است تا قبل از گزینش لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام مطالعه نمایند تا پروسه seo وبسایت را به درستی انجام پذیرد.
کلمات کلیدی در سئو سایت

در مباحث طراحی سایت و seo وب سایت ، یک کلمه کلیدی عام کلمه ای است که بسياري از مردم برای آن جستجو می نمایند زیرا آن ها ممکن است نظری مبهم نامعلوم نسبت به چیزی که به دنبال آن هستند داشته باشند . کلمات کلیدی عام بسیار کوتاه هستند و در پروسه seo وب سایت بسیار ویِژگزینشه نیستند ( به عنوان مثال کفش یا ورزش ) . این کلمات کلیدی بسیار سخت می توانند در گوگــل رتبه اول را کسب کنند زیرا تعداد بسیار بسیاری طراحی وب وبسایت وجود دارند که در آن ها مطالبی حاوی این کلمات وجود دارد .گرچه اگر شما بتوانید رتبه بهتر ی برای کلمه کلیدی عام به دست بیاورید ، ترافیک بسیار بزرگی را برای طراحی سایت به دست می آورید.
خلاصه : سعی بکنید که برای کلمات عام رتبه بیاورید ولی به آن به اندازه زمانی زیاد بها بدهید . ما به مبتدیان پیشنهاد می کنیم که کلمه کلیدی عام را به منظور انجام پروسه سئو وبسایت گزینش کنند اگر که زمینه کاری آن ها بسیار رقابتی نیست .
سئو سایت کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه بکنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب وب سایت برای آن ها رتبه خوب ی کسب نماید گزینش نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان شما می توانید هدف را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر از این کلمات در گوگــل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گوگــل اشاره می کنیم زیرا اگر شما بتوانید در گـوگل رتبه خوب ی بگیرید در دیگر موتور های جستجو رتبه خوب ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی می توانند عام و هم ویِژگزینشه باشند . ولی ابتدا لازم است تا قبل از انتخاب ، لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام تحقيق نمایید .

مطلب پیشنهادی

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش لایک ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *