قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » مقالات » راه ساده برای پولدار شدن!

راه ساده برای پولدار شدن!

۱-ذخیره کردن را شروع کنید:


درآمد اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

این بدان معنا نیست که پولهای اضافی خود را جمع ذخیره بکنید بلکه قانون اصلی این نخریدن لوازم اضافه پیشگیری از ولخرجی است. یعنی زمانی که به بیرون از خانه میروید و در محل رد شدن خود به فروشگاه کفش یا عطر فروشی میرسید آن را ندید گرفته و از کنارش بی توجه رد شدن کنید. نکته ی ساده و اما با اهمیت دیگر ذخیره کردن پولهای خورد است جهت خود قلکی تهیه کرده مختص پولهای ارزشمند پایین تر قرار دهید بعد از مدتی خواهید دی که چقدر کمک کننده است یا چنانچه پول درشت دارید تا میزان امکان آن را خورد نکنید تا بستر خرج کردن آن فراهم نشود.

۲-جهت بودجه تعیین بکنید :
اول یا انتها هرماه هر زمانی که شما پول معین ی را دریافت میکنید همان موقع جهت ش برنامه ریزی بکنید و جهت خود حتی نقطه ی تشویق هم بگذارید که اگر بهتر از میزان انتظار در دخل و خرج تان عمل کردید می توانید به تیک های خوب یت اضافه بکنید .

۳-همواره خواهان بهترین ها نباشید:
خریدن اجناس با کیفیت ضعیف نه تنها اقتصادی نیست بلکه کاملا به ضرر است پس این بخش به این معنا نیست که اجناس ارزان بخرید اتفاقا برعکس جالب چنانچه اجناس با کیفیت ولی کمتر بخرید اقتصادی تر است. اما بعضی کیفیت حرف اول را نمی زند جهت مثال اگرجهت خرید یک اتومبیل پروگرام دارید و پول شما برای خرید اتومبیل مد بالا شیک کافی نیست خوبتر است فکر قرض کردن و گرفتن وام را نکنید اتومبیل ی متناسب و به اندازه ی پولتان بخرید.

۴- در مصرف انرژی ها صرفه جویی بکنید :
شعاری است که همواره از طریق تلویزیون و رادیو می شنویم ولی همواره فکر می کنیم که به نفع کس دیگری به جز ما است ولی اگر دقت بکنید پرداخت کننده ی همین قبوض خود ما هستیم و اگر کمبودی در انرژی ها به وجود آید قیمت بالای آنها را هم ما باید بپردازیم.

۵-در مصرف از کارت اعتباری هوشیار باشید:
زمانی که پول شما داخل کیف پول شماست حواستان به این هست که چه میزان از پولتان خرج و چه میزان از آن باقی مانده است اما زمانی که کارت اعتباری دارید قبول بکنید که بی احتیاط تر خرج می بکنید این اصلا به نفع شما نیست.

مطلب پیشنهادی

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش لایک ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *