قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » مقالات » مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی به دست آورید.

مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی به دست آورید.

امروزه بیشتر شدن مشتری از طریق شبکه های اجتماعی زیاد رایج شده هرکسی مبلغی برای این بخش تعرفه کرده است رویایی برای بازاریابی اش تبدیل شده است.


فروشگاه ساز رایگان

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

رهبر ان مشاغل که می خواهند مشتریهای بیشتری جذب کنند جواب موارد خود را در تبلیغات اجتماعی یافته اند بر طبق این گزارش دیگر فردی در جهان ی امروز فروشنده ای منتظر مشتری نمی ماند که در مغازه اش را به صدا در آید یا برای ش تلفن نماید . اکثر دروازه های خوب یت در جذب مشتری با شبکه های اجتماعی ارتباطات آن لاین باز می شود.

بعنوان مثال توئیت کردن زیاد مناسبی ارزان تر است. پست های فیس بوک می تواند هزاران مشتری جذب نماید که بسیار زیاد کم هزینه است این پرسش است که براي چه ما این کار را انجام ندهیم.شبکه های اجتماعی به نظر آسان ترین و مناسب ترین محل برای شروع است. به عنوان مثال یک کارشناس به شرکت معتبری توصیه می نماید که فالوورهای را در توئیتر بیشتر نماید . بعد از آن افرادی که به وب وبسایت شرکت مراجعه می کنند مشتری های آینده او محسوب خواهند شد.

با فکر کردن به این مورد که این مساله می تواند راهی جهت افزایش مشاغل پایدار به حساب آید اثبات می نماید که ما تا کنون روند غلط ی را طی کرده ایم زیرا آن طور که بایستی از شبکه های اجتماعی مصرف نشده است. اما افراد باید خودشان را جهت گذاشتن رابطه مفهوم دار با مشتریهایشان آماده کنند.

به آنها یاری کنند قبل از اینکه از او خواسته شود به صحبتهای آنها گوش دهند قبل از اینکه مشتریان از آنها خریداری نماید حرف های آنها را درک کنند قبل از اینکه انتقاد کنند. به هر حال می بایست افرادی که به دنبال تبلیغات شبکه های اجماعی هستند بایستی به این مساله توجه کنند که شنیدن همواره مفرق از گوش دادن است پس با نقش فعال خود در شبکه های اجتماعی مشتریان را وادار به گوش دادن کنند نه شنیدن

برگرفته از وبلاگ کارخانه تبدیل فکر به ثروت

مطلب پیشنهادی

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش لایک ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *