قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » مقالات » امراضی که می‌توان با ارگاسم درمانی با آن‌ها مقابله کرد

امراضی که می‌توان با ارگاسم درمانی با آن‌ها مقابله کرد

آموزش اصول روابط جنسی

مواد شیمیایی طبیعی مانند دوپامین، اندورفین و سروتونین با آزاد شدن به ارگاسم وارد جریان خون می‌شوند که، حس ‌های خوشایند و تسکین دهنده مانند شادی ، سرخ شدن، گرما خواب آلودگی را ایجاد می‌کنند. آستانه تحمل درد در طول ارگاسم افزایش می‌یابد که، ما را جهت توقف درد آماده درد می‌کند. رابطه جنسی با همسرتان نه تنها لذت بخش است، بلکه به کم کردن دردها ناراحتی‌های متداول زندگی کمک می‌کند.

medical daily در گزارش اخیر به برخي از امراضی که می‌توان با ارگاسم بهبود ی با آن‌ها مواجهه کرد، پرداخته است، که این امراض عبارتند از:

انقباض‌های دوره پیش از قاعدگی

پیش از ارگاسم در زنان، رحم ریلکس‌تر است، اما در لحظه اوج رابطه جنسی جریان خون ارتقا می‌یابد که این کار به تسکین انقباض‌ها یاری می‌کند. ماهیچه‌های رحم در طول ارگاسم منقبض می‌شوند، در این حال مواد شیمیایی را در مغز آزاد می‌کنند که به عنوان تسکین دهنده طبیعی درد عمل می‌کند.

سردرد

بر اساس مطالعه انجام شده در سال ۲۰۱۳، ارگاسم می‌تواند درد میگرنی یا سردرد های خوشه‌ای را تسکین دهد. محققان می‌گویند، موقعیت قرارگیری بدن شما در نزدیکی جنسی خیلی مهم نیست، اما ضروری است جهت آرام شدن دردتان به ارگاسم کامل برسید.

سکسکه

پیش از آنکه یک قاشق کره بادام زمینی بخورید، یا با حرکتی احمقانه خودتان را بترسانید، بدانید بهتریـن مورد برای رفع سکسکه برقراری رابطه جنسی با همسرتان و رسیدن به ارگاسم است. مطالعات نشان داده است، لحظه انزال در مردان در زمان هم آغوشی تحریک عصب واژنی در بانوان که در سکس انجام می‌شود، سکسکه را رفع می‌کند.

مطلب پیشنهادی

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش لایک ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *