قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » مقالات » دلیل عجیب ده نمکی برای انتخاب الناز شاکردوست!

دلیل عجیب ده نمکی برای انتخاب الناز شاکردوست!

الناز شاکردوست

فیلـم TV ی رسوایی که در جشنواره فیلم زیبا فجر امسال در بخش مسابقه گنجانده شد و اما همان گونه که پیش بینی می‌شد دست خالی صحنه را ترک کرد مانند کارهای قبلی کارگردانش بهتریـن اکران را از آن خود کرد.
“رسوایی” را که اکنون قرار است در عید نوروز اکران شود می‌توان ضعیف‌ترین اثر مسعود ده‌نمکی دانست، حتی ضعیف‌تر از سه‌گانه اخراجی‌ها.

اما از نقد فرم و محتوای این فیلم جذاب و روند فکری کارگردان آن بگذریم که چگونه به اینجا رسیده است می‌رسیم به گفت‌وگوی جذاب مسعود ده‌نمکی با یکی از مجلات TV ی دلایل تعجب انگیزش برای انتخاب الناز شاکررفیق جهت بازی نقش افسانه در”رسوایی”.

خبرنگار که کلا در مود تعریف تمجید قرار دارد از ده‌نمکی می‌پرسد: ولی ریسک گزینش کردن الناز شاکر رفیق بیشتر بوده بخصوص که نقش، باردرامش بیشتر می شود اینجور گیم کردن را تا کنون از شاکررفیق ندیده بودیم… که ده‌نمکی جواب می‌دهد:
“چنانچه سمت کاراکتر معصوم می‌رفتم می‌شد چیزی شبیه مالنا یا چنانچه کاراکتر شیطان را در نظر می‌گرفتیم گزینه‌هایی مثل شاکردوست، افشار و اوتادی بودند. شاکررفیق از نظر شیطنت ذاتی‌اش تا میزانی شبیه افسانه است اما در مسیر تحولات افسانه نشان داد بازیگر کلیشه نیست و معلوم است در جایش قرار نگرفته بود. من موقع نوشتن فیلم جذاب نامـه به آدم ‌ها فکر می‌کردم شاکررفیق می‌گفت فیلم جذاب نامـه را خواندم. گفتم ده‌نمکی آخوندها را می‌شناسد اما اینجور دخمل ها را از کجا می‌شناسد. گفتم می‌شناسم چون تو در ذهنم بودی. درمورد آقا شریف نیز به شریفی‌نیا فکر می‌کردم.”

گفتنی است فرد افسانه در نو ترین ساخـته مسعود ده‌نمکی عکس گر زنی بدکاره است که با پوشش و ارایش ویژه زنان خیابانی در پی درآوردن پول برای کرایه خانه و مخارج مادر علیلش است… افسانه در محل زندگی خودش به بدکاره بودن شهره است.

مطلب پیشنهادی

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش لایک ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *