قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » مقالات » نرم افزار BlueStacks چیست؟

نرم افزار BlueStacks چیست؟

نرم افزار BlueStacks چیست؟

در این مطلب به معرفی نرم افزار بسیار جالب Bluestacks و مراحل نصب آن میپردازیم.دراین نوشته با چگونگی کارکرد این نرم افزار آشنا خواهید شد.

نرم افزار BlueStacks برنامه‌ای مرتبط با اندروید است . به عبـارت ساده و با استفاده از نرم افزار BlueStacks می‌توانید یک ورژن از سیستم علت اندروید را روی رایانه خود داشته باشید. به همین ترتیب نرم افزارهای اندروید را روی رایانه اجرا بکنید .

نرم افزار BlueStacks چیست؟

بسیار از اوقات پیش می‌آید که نیاز داشته باشیم یک نرم افزار اندروید را روی رایانه اجرا کنیم. در ایـن صورت راهکارهایی وجود دارد. یکـی از آنها نصب دانلود نرم افزار BlueStacks روی رایانه است . BlueStacks یک نرم افزار برای ویندوز و یا دیگـر سیستم علت ‌های رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها است . که وقتی که آن را نصب می‌کنیدو بایستی به ایـن ترنت متصل شده و اطلاعاتی که زیاد کم سایز نیست را از ایـن ترنت دریافت بکنید . ایـن کار را برنامه به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. و تا وقتی که ایـن کار را انجام ندهد. شما قادر به استفاده از امکانات آن نیستید.

به همین دلیل ممکن است تنها محدودیتی که ایـن نرم افزار برای بیشتر کاربران ایجاد می‌کندو همـان دسترسی به ایـن ترنت پرسرعت است تا نرم افزار BlueStacks بتواند کار خود را انجام دهد.

نمایی از BlueStacks در ویندوز

armandl

نمایی از نرم افزار  BlueStacks در ویندوز ۸

بعد از ایـن که BlueStacks را نصب کردید و فایل‌های مورد نیازش را از ایـن ترنت دریافت کردو حالا زمان آن است که برنامه را اجرا کـرده و بعد از آن وارد حساب کاربری گوگل یا Gmail خود شوید. برنامه بایستی هویت شما را تشخیص دهد. به همین دلیل نیاز است تا شما یک حساب فعال Gmail را به آن معرفی بکنید .

برای نصب کردن نرم افزار اندروید روی BlueStacksو دو راه پیش رو دارید. اول ایـن که از جعبۀ جستجوی بالای صفحۀ بنیادی اندروید نام نرم افزار اندروید را وارد کـرده و در حالی که به ایـن ترنت متصل می باشید و صبر بکنید تا آن برنامه سر و کارش پیدا شده و با کلیک روی دکمۀ Install آن را نصب بکنید .

نمای سایت کاربر رایانه در BlueStacks

 

نمای سایت کاربر رایانه دانلود BlueStacks

اما در شیوه دوم شما فایل APK را دارید و حال می‌خواهید آن را روی BlueStacks در ویندوز یا مک نصب بکنید . برای ایـن منظور ضروری است روی فایل نصبی apk دوبـار کلیک کـرده و صبر بکنید تا مستقیماً آن برنامه روی سیستم علت اندروید پنجرۀ BlueStacks شما نصب شود. یک شیوه دیگـر ایـن است که فایل APK را گرفته و داخل نرم افزار BlueStacks بیاندازید. عملیات نصب شروع می‌شود.

آرمان دانلود , دانلود رایگان نرم افزار , دانلود نرم افزار کاربردی , دانلود نرم افزار مالتی مدیا , دانلود نرم افزار موبایل , دانلود نرم افزار ویندوز

چنانچه با شیوه دوبـار کلیک روی فایل‌های apk نتوانستید عملیات نصب را انجام دهیدو بایستی روی فایل راست کلیک کـرده و با استفاده از دستور Open With… نرم افزار BlueStacks را برای باز کزدن انتخاب بکنید .

مراقب باشید که BlueStacks نیاز به داشتن ۲ گیگابایت حافظۀ Ram دارد و علاوه بر آن میزان حافظۀ سخت به میزان ضروری وجود داشته باشد.

ادامه مطلب…

مطلب پیشنهادی

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام

افزایش لایک ایرانی اینستاگرام -اگر به فکر افزایش لایک ایرانی اینستاگرام با کمترین قیمت و بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *